Løsninger


Privat
Løsningen effektiviserer og kvalitetssikrer alle ledd i rekrutteringsprosessen – fra annonse til ansettelse i ett kontaktpunkt, tilbyr profesjonell og sikker dialog mellom kandidater og oppdragsgivere. Sømløs integrasjon med DNV-sertifiserte testverktøy med unike rapporteringsmuligheter.


Her er hva noen av våre private kunder har sagt om oss:




"it partner har ved flere anledninger nyttet tjenester fra Jobbnorge.  Løsningene hjelper oss å nå markedet på en enkel måte og er også meget arbeidsbesparende i den videre utvelgelsesprosess.
For deg som synes rekruttering er en arbeidskrevende og noen ganger uoversiktlig prosess så anbefaler vi på det sterkeste å nytte Jobbnorges tjenester".

Sture Nyhagen, styreleder




"Coop Sambo har brukt jobbnorge i snart 2 år nå, og har på den tiden hatt over 60 utlysninger gjennom systemet. Alt fungerer knirkefritt fra  annonsebygging til den endelige utvelgelsesprosessen og vi er meget fornøyde med både systemet og den servicen de ansatte hos Jobbnorge yter. Det er enkelt å bruke og svært effektivt - vi har langt flere søkere enn tidligere, og ser at mange søknader kommer inn før annonsen har vært i avisa".

Monika Moen, personalleder



Offentlig
Løsningen støtter forskriftsmessig håndtering av hele rekrutteringsprosessen. Forenkler, kvalitetssikrer og effektiviserer prosessen fra annonse til ansettelse. Sømløs integrasjon med DNV-sertifiserte testverktøy og eksport til fagsystemer.



Her er hva noen av våre offentlige kunder har sagt om oss:



"Jobbnorge er forbløffende enkelt å bruke. Vi har brukt minimalt med ressurser til opplæring på systemet ved UiB til tross for at vi har svært mange brukere. Det viste seg at ca. 1,5 times demonstrasjon av systemet var tilstrekkelig til at våre personalkonsulenter kunne ta systemet i bruk.

Vi kan trygt si at løsningen har gjort søknadsbehandlingen mer effektiv. Det er gjort på sekunder å bekrefte mottatt søknad, innkalle til intervju osv. Det er videre svært enkelt å legge inn nye brukere samt lage nye dokumentmaler.


Vi er svært godt fornøyde med den kundeservice vi får fra Jobbnorge. Vi har også erfart at Jobbnorge er opptatt av å forbedre og utvikle kvaliteten på systemet til beste for brukerne".


Kari E. Lønøy, seniorkonsulent.



"Jeg er svært fornøyd med at Domstoladministrasjonen valgte å inngå avtale med Jobbnorge. Domstoladministrasjonen har hatt en stor vekst i antall ansatte på kort tid, og tjenestene fra Jobbnorge har bidratt til at rekrutteringsprosessene har gått effektivt og greit.
Jeg har bare positive tilbakemeldinger å gi!"

Yngvild Nilsen, rådgiver.



 Løsningene dekker alle trinn i rekrutteringsprosessen

Integrasjonsmoduler
  • Publisering av annonser til jobbportaler som NAV, Finn, Monster, Jobbnorge etc.
  • Publisering av annonser til papirmedier i inn- og utland.
  • DNV-sertifisert Testverktøy.
  • Lønn/personal og sak/arkiv.
  • Utvikling av integrasjonsmoduler etter kundespesifikasjoner.
 

JOBBANNONSER